Main » 2010 » Juuni » 25 » Intervjuu Doce.ca'ga
16:31
Intervjuu Doce.ca'ga

Ashley Greene'i teame me arvatavasti kõige paremini Videvikust Aliceina, üleannetu vampiirina, kes lisab lõbusust Cullenite klanni. Kuid väljaspool ekraani on ta vähem haldjalikum, kui ekraanil. Tema filmikarjäär on olnut tulipunane, teda on võrdsustatud Hugh Jackmandiga ja Jennifer Garneriga ja tema esimene juhtiv roll on tulemas üleloomulikus thrilleris The Apparition.

23 aastane näitleja rääkis Dose.ca'ga ennem MMVA'd imelikest kogemustest fännidega, treeningutest Päikesevarjurtuse filmi võitlusstseenide jaoks.

Sa näed alati hea välja.

Aitäh. See kleit on J Mendeli tehtud. Ma armastan seda, sest see on nii suvine.

On sul lõbus moega või avaldab see survet, sest paljud inimesed uurivad mida sa nüüd kannad?

Ma hõian seda lõbuna. Minu üldine välimus pealskaudne, kuid riietus  tuleb ise kokku panna ja siis saan minna punasele vaibale, seega saan ma elada topeltelu.

Kas sa ootate MMVA'd ?

Oo jah. Kõik, kes seal on - me kõik oleme sõbrad. Näiteks Jessica Szhor Kõmutüdrukust on seal ja ta on minu väga hea sõber. Ja Nina Dobrev Vampiiti Päevikutest on samuti seal. Me kõik käisime välja söömas eelmine õhtu, nii et ma olen sõna otseses mõttes taevas.

Kas sa oled nüüd harjunud tegelema veidi arust ära rahvamassiga?

Ma just äsja hingasin sügavalt. See on üks põnevamaid osasid selles. Seal on väline hiilgus ja glamuur, aga kui sa saad kohtuda otse oma fännidega, kes sind toetavad ja see ongi põhjuseks, miiks see on hea. Ja näha kui põnevlin nad on, see annaks jutkui mulle liblikaid.

Mis on kõige veidran fännikogemus, mis sul juhtunud on?

Üks naine küsis minult, kas ma oleks nõus tema mehega abielluma. Mul oli selline tunne, et ma nüüd ja kohe jalutan lihtsalt minema. Ma olen alati arvanud, et see on hullumeelne kui fännid saadavad ja annavad mulle asju. Kuna mulle tundub, et nad ei pea mulle midagi andma, sest nad on andnud mulle ju minu karjääri. Aga mul on olnud juhtub, kui fänn tegi  mulle uskumatu ajalehe väljalõigete albumi. Seal oli terve matrejaal minu karjääri kohta ja see on kõige erilisem asi, mis ma oma fännilt saanud olen. See oli tõesti lahe.

Ma kuulisn, et sa pole Päikesevarjutut veel näinud.

Ma tahan oodata sele esilinastuseni. Ma arvan, et kui minna, siis minna koos kõigiga.Nii et ma tahan olla sealkoos fännidega. Alati on lõbus näha nende reaktsiooni, kui Rob tuleb nad kõik karjuvad, nii et see on lõbus. Plus, ma tahan seda esimest korda näha kõike oma sõprade ja perekonnga.

Ma arvan, et see meeldib sulle, see on minu lemmik kolmest.

Aitäh. Seda on hea kuulda. Sest see on alati väga närvesööv, oodata et näha seda kõigiga. See on nagu:'' Mis siis saab kui nad vihkavad seda?''. Aga selles on palju sõjategevust ja David Slade'i tähendus huumorile, see on väga tume ja moonutatud ja tahe. Ja ma arvan, et peale läheb kogu film.

Selles filmis on palju võitlusstseene. Milline nägi välja tei treening?

Me treenisime igavesti. See oli hea, kuus või seitse nädalat töötasime kaskatööritrikide kordinatsiooniga ja seejärel oli meil ügal ühel isiklik treener. Lapsena võtsin võitluskunstide tunde nii et see oli umbes nii:'' Jah, sika mind sinna sisse. Läheme nüüd!'' Saaks ma vaadata ja öelda:'' Se olen mina. Need enamus on mu enda trikid.'' See on väga lahe asi.

Kas sinu lähenemine Aliceile on muutnud viimast kolmest filmist?

Iga režissöör, kellega me töödanud oleme on väga fantastilised ja igal filmil on erinev toon ja see on hea, me saame igas filmis lisada oma karakterile kihi ja nii nad kasvavad iga filmiga. See on väga tore, kui režissöör annab sulle filmis erinevaid vaatenurki. Ma ootan alati teiste inimeste arvamusi ja ideid oma rolli jaoks. Ma ei tea kuidas teised filmid töötavad, ag ama tean, et selles filmis kõik austavad üksteist.

Kuidas on koos töötada David Sladeiga?

See on väga lõbus, väga põnev. Tema energia oleks just nagu hull pall. See fil on väga tume ja kerukas, see on veidi täiskasvanulikum. Nii et eoli väga tore töötada koos temaga. Ja Bill Condon.....Ma olen väga põnevil töötamisest koos temaga(Koidukuma film).

See film on palju tumedam, kui eelmised kaks. Kas see mõjutas ka meeleolu?

Mitte eriti. Me oleme muutunud lähedastemaks üksteisega ja sama toimub ka meie karakteritega, me katkestama karakterid, teema nalja ja siis nad kutsuvad võtetele ja me olema taas selle sees. See ongi see kuidas David Slade töötas.

Kas oli mõni stseen raamatus mida sa oleksid filmi tahtnud?

Mina ja Jackson rääksisime, kuidas nad oleks võinud kokku põimida söökla stseeni koos Jasperi minevikujutuga, sest see oli nii magus ning see on üks mu lemmikuid. Aga õnneks tunnevad fännid rohkem Aliceit kui mina.(Nareab) Nii et neil pol evaja näha kõike ekraanil,nad mõistavad niigi, miks Alice on see mis ta on.

Kas sa ootad Breaking Dawn'i?

Ooo, jah. Isegi kui ma mõtlesin , et see pole minu karakterist, ma tahan näha vastastikumõju Jacobi ja Renesmee vahel.  Ma olen väga huvitatud stseenist, kus Renesmee näitab ilmusmispilti ja ma tahan näha just Kristeni reaktsiooni, kui ta taipab seda._______________________________________________________________________
Kohtai võib olla kahtlasi sõnastusi, kuna neid mõtteid oli veits raske eesti keeles sõnastada.Kui kirjavigu märkate, andke teada.
Category: Intervjuud | Views: 687 | Added by: Dobrevic | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]